Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mały Konstruktor - Najlepszy prezent dla chłopca

2019-11-25
Mały Konstruktor - Najlepszy prezent dla chłopca

Jeśli poszukujecie prezentu na święta dla chłopca, mam dla was dobrą informację. Jest w czym przebierać!

Prześledziłem rynek. Przetestowałem kilka różnego typu zabawek. Wybrałem jedną serie, którą uważam za najbardziej interesującą. Wciąga ona w zabawę dzieci, a co ciekawe dorośli mężczyźni też dobrze się przy niej bawią, może być to pretekstem do wspólnej rozrywki.

KONSTRUKTOR KONSTRUKTOR

Mowa tutaj o serii „Mały Konstruktor” Polskiego producenta gier i zabawek: „Alexander”. Artykuły z tej linii to super idea dla kreatywnych dzieci. W zestawie otrzymujemy instrukcję, narzędzia montażowe oraz pewną ilość metalowych elementów konstrukcyjnych, zależnie od zakupionego modelu. Nawet do ponad tysiąca! Do wyboru mamy naprawdę sporo rodzajów od wozów policyjnych poprzez Wieżę Eiffla, elektrownię wiatrową do statków kosmicznych.

Do każdej zabawki jest dołączona szczegółowa instrukcja, krok po kroku tłumacząca, jak zbudować pojazd. Co mi się najbardziej podoba? To że po zmontowaniu można się bawić tą zabawką i się nie „rozpada” a gdy się znudzimy elementy zestawów możemy ze sobą dowolnie łączyć, tworząc nowe, własne konstrukcje. Z dwóch pakietów z tej serii możemy zrobić jedną większą konstrukcje. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i zmysł techniczny.

KONSTRUKTOR KONSTRUKTOR

W tym przypadku nie martwię się w ogóle że prezent mógłby być nie trafiony. Jaki chłopak, mały czy duży nie ucieszy się, gdy dostanie w swoje ręce śrubokręt i kilka blaszek do skręcania? Niby nic a jednak, gorąco polecam!

Poleca:
Emil

Polecane

ZESTAW SUPER TRUCK 10w1

ZESTAW SUPER TRUCK 10w1

79,00 zł brutto/1szt.
ARMY EXPLORER

ARMY EXPLORER

12,50 zł brutto/1szt.
MANTA 5w1

MANTA 5w1

55,00 zł brutto/1szt.
pixel