Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

Dla każdego Klienta, zakupy w naszym sklepie mają być wygodne i bezpieczne.

1. Jeżeli Klient nie płaci "w ciemno", oferujemy opcje wysyłki płatne przy odbiorze. Nie pobieramy z tego tytułu żadnej prowizji, a koszt widoczny jest w trakcie potwierdzenia transakcji..

2. Jeżeli Klient nam ufa i woli zaoszczędzić, oferujemy pełną ofertę szybkich przelewów, realizowanych m. in. przy współpracy z PRZELEWY24. Nie pobieramy z tego tytułu żadnej prowizji, a koszt widoczny jest w trakcie potwierdzenia transakcji.

Istnieje również możliwość zapłaty za towar przelewem tradycyjnym. Towar zostanie wysłany niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Poniżej dane potrzebne do realizacji przelewu:

Nazwa odbiorcy: ARR TRADE GROUP Sp. z o.o

Adres: ul.Zawiła 57, 30-390 Kraków

Bank: Mbank

Nr rachunku: 53 1140 1081 0000 3486 7800 1001

Pamiętaj, aby kwota obejmowała wartość towaru oraz koszty przesyłki. Dodatkowo w tytule należy wpisać nr zamówienia. Prosimy o informację mailową po dokonaniu wpłaty, znacznie przyspieszy to proces realizacji zamówienia.

3.Jeżeli Klient lubi wygodę w naszym sklepie może płacić kartą płatniczą VISA, MASTER CARD jak również w systemie BLIK. Nie pobieramy z tego tytułu żadnej prowizji, a koszt widoczny jest w trakcie potwierdzenia transakcji.

Robimy wszystko, aby transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo.
pixel